.

.

SDFDSSR Кинески Креативни Спалната соба Ноќни Ламби Креативни Кристал Gourd Табела Светилка Голема Ориентален Бакар Табела Светилка за Чај Соба Канцеларија Биро Ноќнат

SDFDSSR Кинески Креативни Спалната соба Ноќни Ламби Креативни Кристал Gourd Табела Светилка Голема Ориентален

DEN 2116.80

Пристапност
Во достапна форма

На високо-квалитетни меур стакло се направени со рака, топло и транспарентни, меурчиња од различни форми и големини се умно да се интегрира во телото, и природната текстура како магла додава еден допир на романтична и онанирачки светлина и сенка на просторот.Слива цвет декорација со емајл боја, исклучителна изработка, светли и убави бои.На база на бранеа месинг, површината на светилка тело е направен од брусен ефект, свила моделот е чиста и нежна, на изработка е генијален, и тоа е се исти со кристално стакло абажур, која сјае целиот соба кога светилка е вклучен.Користете трајни LED светилка монистра, мека осветлувањето, подобрување на осветлувањето сјајот, светлина места и други проблеми, ја осветлат темната ноќ живот.Стандардно копче прекинувач, еден и еден исклучување, лесен и брз, енергија-заштеда на енергија и енергија-штедење. 【Информации за производот】Производ големина : 38*20 см/15*7.9 инчи. (Ве молиме погледнете на големината на табелата).Големина на конверзија : 1 cm = 0.39 70. инчи.Материјал : бакар + стакло + глеѓ.Боја : (како што е прикажано на сликата).Процес : electroplating, полирање, спојување.Извор на светлина : LED светилка монистра.Температура на бојата : неутрална светлина.Тип на прекинувач : push копчето switch.Моќност : 23 W.Напон : 110 V~220 V.Дадената област : 5-15 квадратни метри.Применливи места : дневна соба, студија соба, спална соба или други простории.Сертификација : ЕУ, Ro HS, FCC, ETL ОКОЛИЈА, CCC, УЛ и други сертификати.Пакување листа : 1* табела светилка.

Главните карактеристики

Избор на клиент