.

.

КООРДИНАТОР D I Y Вештачки снежни топки Алатка Патка, Снешко, Пингвин, Љубов снежни топки Entrainment се Справи со Зимски Снег Играчка ABS Снег Песок Мувла Клип

КООРДИНАТОР D I Y Вештачки снежни топки Алатка Патка, Снешко, Пингвин, Љубов снежни топки Entrainment се Справи

DEN 1291.20

Пристапност
Во достапна форма

Голем број на пакети да ги исполнуваат забавна игра во снег во зима, што ќе ви овозможи да имаат неограничен број на радост и неограничен број на форми на снегот во текот на зимата.Користете силни и цврсти нокти врба да се поправи на зглобовите, направи справи се со повеќе стабилна, фина изработка, мазна, трн-слободен на дебел материјал, силна и падне-отпорни.Не се плаши од вашето бебе е мал раце се замрзнати, тоа е новата генерација на деца се враќаат кон природата, мора да се има артефакт за нивното детство.Тоа е исто така добар партнер за децата да си играат на снегот и плажа.Добри подароци за деца на Божиќ, денот на Благодарноста, родендени, класа награди, подарок перница, др.И тоа е многу погодна за луѓето од сите возрасти да имаат снежни топки се бори или да поминете пријатен ден во снегот.Тоа исто така може да се користи со добро се меша влажна песок за песок замоци, кал, па дури и DIY бања бомби.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и се обидуваме се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Место на Потекло : CN Материјал : ABSModel : Snowball Function : позема/вежба способност training Design : Animal Gender : Unisex Feature : снежен човек калапот е погоден за деца и возрасни.

Главните карактеристики

Избор на клиент