.

.

FAJOPQW 24W(200-220mm), ПРЕДВОДЕНА Вдлабнати Осветлување Retrofit 8 инчен Локација Одбивни Трим вградна светилка 10-Pack Коридор Може да Светла 3000K /4000k/6000kRecessed Таванот Светлина

FAJOPQW 24W(200-220mm), ПРЕДВОДЕНА Вдлабнати Осветлување Retrofit 8 инчен Локација Одбивни Трим вградна светилка

DEN 2287.20

Пристапност
Во достапна форма

Канцелариски : сала за состаноци, работна област, пред шалтерот, изложбена сала. ✔ Минималистички дизајн : мали димензии, мала тежина, погодна за секој таванот, исклучително низок профил, дизајн, но го подобри стилот на вашиот дом, идеален за домашна декорација со општи, акцент и прикажување на осветлување.Други : ресторани, кафулиња, барови, кафулиња, музеи, продавници, итн. ✔ Удобно светло : Обезбедува близина на сончева светлина квалитет светлина за вистинска боја рендерирање и доследност во вашиот дом, покажувајќи повеќе природни бои повеќе активни.Нашите LED вдлабнати светла помине безбедносни контроли за да се обезбеди подобар квалитет, безбедност и сигурност. ✔ Поради користењето на целосна чип технологија, IC контроли AC и DC моќност, тоа може да биде анти-отсјај и анти-нула, употреба на мобилен телефон или дигитална камера за да пука, и светлината не се тресат.Силна spring Our вдлабнати светла се лесно да го инсталирате, и добро структурирана circlips може да биде брзо фиксиран на ceiling Type : Вдлабнати вградна светилка/LED Таванот Светлина/центарот на Вниманието/Panel Color : silver Material : Aluminum24 W дијаметар : 190mm; дупчење големина : 155-180mm Power : 24 W,Осветлување тип : LEDVoltage : 110 V~240 V (inclusive) CRI : ≥Ra90 Light боја : бела светлина, топла светлина, неутрални light Color temperature White светлина : 5700 K-6000 KWarm светлина : 2800 K-3000 KNeutral светлина : 4000 KColor рендерирање индекс : 30,000 hours Certification : CE, Ro HS, FCCStyle : модерен, едноставен и fashionable Used за : Дома : трпезарија, ходник, дневна соба, спална соба, кујна, градина.

Главните карактеристики

Избор на клиент