.

.

UlSpeed Облека Решетката да се Монтира на Ѕид, 38.4 во Индустриски Цевки Ѕид Виси Облека, Управување, Простор за Заштеда, Тешки Ѕид Облека Багажник, Мулти-Цел Виси Заграда

UlSpeed Облека Решетката да се Монтира на Ѕид, 38.4 во Индустриски Цевки Ѕид Виси Облека, Управување, Простор

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Црна.Инсталација На Хардвер Вклучени : Yes.Материјал : Железо.Совршен за перење соба, ходникот, entryway, спална соба, плакар или балкон.Статичен Капацитет на Секоја Рек : 135 lb.Лесно Собранието - Овој пакет ги содржи сите сврзувачки елементи потребни за монтажа на base, бетон, дрво и инсталации.5 cm со 135lbs/61kg max капацитет.Стил : Индустриски.Должината на овој селски ѕид облека решетката е за 38.Инсталација Совети : .Изградена на реални гроздобер стил цевки и фитинзи, овој ѕид монтирани облека виси рек обезбедува простор за голем избор на облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент