.

.

Circulon 78058 - Momemtum - не ' Рѓосувачки Челик Saucepan 16cm - Total Не Стап - Индукција Погодна - Стакло Капак

Circulon 78058 - Momemtum - не ' Рѓосувачки Челик Saucepan 16cm - Total Не Стап - Индукција Погодна - Стакло

DEN 1622.16

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува. ✅ Од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - долготрајни нерѓосувачки челик saucepan ќе се обезбеди prefect брзо, дури и на топлината и не warping.Секој вкусен оброк ќе биде успех за годините што доаѓаат. ✅ ВКУПНО НЕ СТАП - нашата Вкупна Не Држи Систем создава траен не држи saucepans.Нашата технологија ќе ви овозможи да се готви поздрав оброци со или без малку масло и се заштедува на време за чистење. ✅ ИНДУКЦИЈА ПОГОДНА - нашите индукција нерѓосувачки челик saucepan е погодна за сите hobs, вклучувајќи индукција или гас.Што и да сакате, ќе бидете во можност да се готви вкусна храна. ✅ РЕРНА И машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО - фурна безбедно тава до 204°C за да ви овозможи да се создаде вкусни и креативни оброци.Машина за миење садови безбедно да поминуваат повеќе време го прават она што ви се допаѓа а се помалку време за чистење. ✅ PFOA СЛОБОДНО - Безбедноста на прво место.Нашите PFAO слободни saucepan ќе ви даде целосен мир на умот.Ефикасна, безбедна, и разноврсна, ова saucepan за индукција hobs доаѓа со доживотна гаранција.Стил : Интензитет од Нерѓосувачки Челик | Големина : 16cm/6.3.

Главните карактеристики

Избор на клиент