.

.

Shanrya Цинк Легура Тока, Не е Лесно да се Лизга Едноставна Структура Товар на Рака Тока, Багаж за Случаи

Shanrya Цинк Легура Тока, Не е Лесно да се Лизга Едноставна Структура Товар на Рака Тока, Багаж за Случаи

DEN 496.80

Пристапност
Во достапна форма

Тоа уверува дека останува позитивен и не се лизга далеку.Фиксна tensioner со toggle тип на затворање е совршен за случаи, багаж и toolboxes.Тоа има карактеристики на едноставна структура, лесен за инсталација и издржливост.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури, силни и издржливи.Тоа има одлична безбедност се повлече и е многу корисно за одредување на товар.Функција : 1. Направени од високо квалитетни алуминиумски легури, силни и издржливи.2. Тоа има карактеристики на едноставна структура, лесен за инсталација и издржливост.3. Фиксна tensioner со toggle тип на затворање е совршен за случаи, багаж и toolboxes.4. Тоа уверува дека останува позитивен и не се лизга далеку.5. Тоа има одлична безбедност се повлече и е многу корисно за одредување на товар.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тока за Тај-долу Strap Material : Цинк Alloy Color : Како Слики Прикажани Факултативна Големина : 38 mm/ 1.5, а во 50мм/2.0 во Факултативна Тежина : 1.5", 2.0" 1.5" : 97.5 g, безбедност затегнувачка сила е 600kg2.0" : 164g, безбедност затегнувачка сила е 800kg Пакет Листа : 1 x Цинк Легура Buckle Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Buckle for Tie-down Strap
Material:
Zinc Alloy
Color:
As Pictures Shown 
Optional Size:
 38 mm/ 1.5 in, 50mm/2.0 in 
Optional Weight:
1.5'', 2.0'' 
1.5'':
97.5g, safety tensile force is 600kg
2.0'':
164g, safety tensile force is 800kg
Package List:
1 x Zinc Alloy Buckle :
1. Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Избор на клиент