.

.

Железо Кабинет Latch, Latch за Кабинетот Плакарот Кујна Врата со Пресврт Knob Дизајн, рачно изработени Црна Прав Заврши, Антички Кабинет Latch Сет на 1

Железо Кабинет Latch, Latch за Кабинетот Плакарот Кујна Врата со Пресврт Knob Дизајн, рачно изработени Црна

DEN 271.20

Пристапност
Во достапна форма

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Овој кабинет latch карактеристики на Виндзор Дизајн со Црна Прав Завршница што ја прави идеална е парче за традиционалните подесување на вашиот дом или кујната.АНТИЧКИОТ ЗДРАВ ЗАВРШУВАЊЕТО на : Latch е направен од Цврст Месинг, кои претстава која сама по тоа здрав изградба.На брави се рачно изработени така, некои варијации во големината, здодевни, и обликот може да се очекува.Сепак, сите напори се направени од страна на занатски да се задржи на парчиња како доследни што е можно.Кој рече дека ова го прави секое парче уникатен од другите кои дава автентичен и дистинктивен поднесе жалба на секој кабинет.ДИМЕНЗИИ : Faceplate Димензии на Latch : 1-1/4" W x 1-3/4" W; Фати плоча Димензии : 1 1/4" H x 1" В ЛЕСНО DIY ИНСТАЛАЦИЈА : Само инсталацијата е можно и многу лесно како секој пакет вклучува хардвер монтажа, како што се завртки.Се продава во Секоја од нив.

Главните карактеристики

Избор на клиент