.

.

Накит Градите Кутии за Накит Кутија Дрвени Приказ Три Спрата со Висок Капацитет Десктоп Гроздобер Разноврсна Складирање Кутија за Накит, Накит Екранот Кутии за Де?

Накит Градите Кутии за Накит Кутија Дрвени Приказ Три Спрата со Висок Капацитет Десктоп Гроздобер Разноврсна

DEN 5846.64

Пристапност
Во достапна форма

* Долго собираат крпа мека нега : мазна и заштитни накит. * Најубаво врежан природно дрво жито : најубаво украсен со цвеќиња. *Парична казна изгледот и разумни складирање : одделно складирање на различни функции. *Мулти-слој фиоки со голем простор : три-слој фиоки и голем простор додатоци не се плаши. *Фотографиран во накит пукање, не припаѓаат на овој производ, не е за продажба, ве молиме да се разбере!.Бренд : Chihen Product Име : Накит Box Material : wood Applicable прилики : подароци, надоместоци на вработените, празник подароци, патувања комеморациите.Употреба : модата, удобноста, подароци, завршувајќи складирање, собирање, прикажување, декорација.детали : 1, продавница за приврзоци, обетки, нараквици, и слично.за да се спречи загуба.2, flocked ткаенина надеж : нежен допир, подобра заштита на накит.3, мулти-grid дизајн, може да се смести во белегзии, прстени, обетки и така натаму.Пакување : 1 * Накит Кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент