.

.

Џејми Benn Далас Ѕвезди Autographed 2021 Модел Службен Игра дух пакостник - Autographed NHL Пакови

Џејми Benn Далас Ѕвезди Autographed 2021 Модел Службен Игра дух пакостник - Autographed NHL Пакови

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Пакови.Ова пак е лично на рака потпиша со Џејми Benn.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џејми Benn сувенири.Далас Ѕвезди сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент