.

.

Baralonly Летото Сандали за Жените Цвет Чипка Рамни Сандали Кристал Отвори Пети Секојдневен Плажа Чевли Удобен Кристал Римски Чевли

Baralonly Летото Сандали за Жените Цвет Чипка Рамни Сандали Кристал Отвори Пети Секојдневен Плажа Чевли Удобен

DEN 48.00

Пристапност
Во достапна форма

Пакет Содржи : 1x Жените Сандали, Сандали : женска платформа сандали оптоварување глуждот рака отвори пети сандали женска отвори пети глуждот рака espadrille сандала за жените жена тинејџерски девојки дами женска платформа сандали espadrille оптоварување глуждот рака начичкана со отворен пети сандали кристал сандали жените s рамни сандали флип пропадне jeweled сандали женска рамни сандали мода кристал т рака камшик со глуждот.Материјал : Горниот Материјал : Кожа, Единствениот Материјал : Гума, Insole Материјал : Кожа.Повод : Пантофли Сандали,Оптоварување Сандали, Гладијатор Сандали, Отворете Пети, Боење Сандали ,Совршен со панталони,фармерки и фустани и здолништа на било која должина за моден изглед.Добредојдовте на нашата Продавница женска сандали се направени од високо квалитетни, комфорни и меки материјали.Добро за Колеџ, на Улица, на Шопинг, Датира, Дома, Одење на Плажа, Одмор или Како Летото Повик за Секојдневно Носење.Избрани се увезуваат материјал, мека и дише, носат-отпорни, и еластична.овие сандали, Влечки функција удобно cushioned insole дека snuggles вашите нозе да се обезбеди удобност со секој чекор.Се препорачува да го изберат поголем големина од обично.Боја answer : ___________________________ NOTE : Ние се обидат најдобро да се прикаже правилно бои за вас, но ве молиме љубезно ја прифати некои мало боја разлика предизвикана од различни монитори и светла.Натпревар : Совршен со панталони,фармерки и фустани и здолништа на било која должина за моден изглед.Погодна за Жени, Дами, Јуниори, Тинејџерски Девојки.Погодна за Жени, Дами, Јуниори, Тинејџерски Девојки.Дами сандали се совршени со твоите фармерки/облека/здолништа/шорцеви, погоден додадете искра да било Лето Тимови, добра Пролет, Есен, Зима се носат.Функција : Подарок за Жените/ Мајка/ Девојките/,сандали за жените жените сандали женска сандали женска сандали оптоварување сандали за жените црни сандали за жените сандали за жените секојдневен лето рамни сандали за жените жените платформа & оптоварување сандали, влечки за жените женска влечки куќа влечки за жените. (Не Големина На Табелата).Ќе ви се љубовта!!! Големина Топло Потсетување : Различни Стилови Чевли,Ве Молиме Одберете Ја Големината Според Ногата Тип.удобно благодарение на нивните поместена insole.

Главните карактеристики

Избор на клиент