.

.

Клер е Заврзана Лак Headband за Девојки, Пастелни Вратоврска Боја, Една Големина, Multicolor, 1 Парче

Клер е Заврзана Лак Headband за Девојки, Пастелни Вратоврска Боја, Една Големина, Multicolor, 1 Парче

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа забава косата додаток карактеристики на ткаенина bandana завиткани околу широк headband и голем лак на страната за една симпатична изглед.Милува вашиот coiffure!Широк бенд турка скитници косата назад и форми фризури без попречување на вашиот онанирачки коса.Практичен и разноврсна, овој лесен коса бенд е одлична за одржување на вашата коса во место или accessorizing едноставна фризура.Направени од полиестер ткаенини со пастелни виножито вратоврска боја печати на бела позадина која што може да биде поврзан со било облека.Совршен за носење со ponytails, врвот јазли, неуредна бухти, плетенки или лабава бранови за безвременски изглед.Не дозволувајте вашата коса ќе се одржи назад кога ќе може да се одржи назад на вашата коса.Забава ткаенина headband прави чешлање лесно така да може да се фокусира на она што е навистина важно.Само слајд на headband на своето место и понесете оние скитници коса грижи далеку.Додека вашата коса е под контрола, вашата мода е неповрзан!Разиграните отпечатоци и живописни бои врвот исклучи било изгледа така можете да ја прослават својата посебност.Расте на вашата коса надвор не треба да бидат напнати.Со широк избор на Клер е ткаенина headbands, можете да им помогнам дека раб од патот едноставно и убаво.Уредната up вашиот слоевит коса updo со една прекрасна headband да се монтира на вашето лице.

Главните карактеристики

Избор на клиент