.

.

QFFL 9inch Калено Стакло Агол Полица со Железнички, Триаголник Бања Складирање Багажник, од не ' Рѓосувачки Челик Туш Shelving, Дупчење на Инсталацијата, Ѕид Монтирани Полиц

QFFL 9inch Калено Стакло Агол Полица со Железнички, Триаголник Бања Складирање Багажник, од не ' Рѓосувачки

DEN 1955.28

Пристапност
Во достапна форма

★【Цврстата Структура】аголот рамка е лесен за чистење.Нејзините простор нерѓосувачки челик заграда и дебелина темпериран стакло се обезбеди висок квалитет структура и одлична цврстина.Тоа е издржлива производ за нормална употреба. ★【Огромен Простор за Складирање】Својот простор за заштеда на агол дизајн држи вашата бања организиран и чиста. ★【Дизајн】стаклена полица со песна да се осигура дека предметите се остане на полица, наместо на крајот паѓа на подот. ★【Безбедно】Заоблени агли, без рабови и агли, да се спречи парчиња; - заштита на вашето семејство безбедност. ★【Функција】стаклена полица е широко се користат во кујни, бањи, дневни соби, балкони, итн.Тоа е многу погоден за држење на четката шишиња и други предмети што се користат за готвење или туширање.Функција : ●Со парапет да се спречи предмети од паѓање●Задебелена калено стакло, здрав и издржлив, безбеден и стабилен●Мазни страни за да се спречи knocks Specification : ●име на Производ : бања стаклена полица●Материјал : калено стакло, од не ' рѓосувачки челик●Процес : Полирање на процесот●Инсталациони метод : удирање●Големина : 23.5*23.5 cm/9*9inch●Делокруг на примена : : бања/кујна/балкон, итн.●Карактеристики : анти- ' рѓа, водоотпорен, силна товарот●Пакет содржина : стаклена полица, монтажа додатоци(не вклучувајќи и други работи) ●Почитувани купувачот, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други фактори, боја и големина помеѓу фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.

Главните карактеристики

●Product name:
bathroom glass shelf
●Material:
tempered glass, stainless steel
●Process:
Polishing process
●Installation method:
punching
●Size:
23.5*23.5cm/9*9inch
●Scope of application:
bathroom/kitchen/balcony, etc.
●Features:
anti-rust, waterproof, strong load-bearing
●Package content:
glass shelf, installation accessories(not including other things)
●Dear buyer, due to lighting effects, display brightness, manual measurement and other factors, the color and size between the photo and the actual item may be slightly different. I sincerely hope that you can understand! Thank you! :
Избор на клиент