.

.

Gona Kart Jolly Стил Музички Pop-Up Картичка Божиќ

Gona Kart Jolly Стил Музички Pop-Up Картичка Божиќ

DEN 1711.20

Пристапност
Во достапна форма

Дек си надвор jolly стил.И има еден-на-на-Божиќ!.Вклучува една карта и еден плик со Златна Круна печат.Плик боја може да се разликуваат.Музички pop-up Божиќ поздрав картичка карактеристики празнична со лажен, светла и снегулка шема.Отворете ја картичката за умре сече, pop-up изненадување и да го слушнете забава препевот на песната "Jingle Bells.".

Главните карактеристики

Избор на клиент