.

.

Метал Платформа Кревет Рамка со Faux Кожа на Ноктите на Главата Трим Селски Дрво Headboard Footboard /Челик Slats Поддршка/Лесно Собранието/Не Кутија Пролет е Потребно,Црна Крал?

Метал Платформа Кревет Рамка со Faux Кожа на Ноктите на Главата Трим Селски Дрво Headboard Footboard /Челик

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

Стабилност : Силен челик slat поддршка во комбинација со Здрав метални рамки, и 5) поддршка на нозе нуди Мирен, Бучава-бесплатно, Поддршка на фондацијата за пена, latex или пролет душек.Дизајн Полна со Индивидуалност : железо кревет со faux кожа во комбинација со декоративни метални цевки дава соба силен индустриски чувствуваат и дава ретро чувствуваат.Лесно Собрание : Интегрирана компактен дизајн може да се постави во минути од страна на собранието минимална компоненти без дополнителни алатки.Не Кутија Пролет е Потребно : Трајни челик slats поддршка и го продолжи животот на вашиот латекс, мемориска пена или пролет душек без потреба за кутија пролет.Нашата Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со услугата на купувачи, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.Можете да уживате во една година неразумно да се врати за овој производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент