.

.

XJJZS Накит Кутија Гроздобер Стил Дрвени Накит Кутија за Чување Гроздобер Дрвени Шема Накит Богатство Кутија Организатор (Боја : C, Големина : Една Големина)

XJJZS Накит Кутија Гроздобер Стил Дрвени Накит Кутија за Чување Гроздобер Дрвени Шема Накит Богатство Кутија

DEN 5836.80

Пристапност
Во достапна форма

Ретро Гроздобер Стил Дрвена Кутија за Накит Ѓердан Складирање Кутија Случај со катанец за Свадба/Роденден Подарок.Класичната вкус, со силна ретро боја, голема декоративни за плакарот, маса, складирање соба, дневна соба, трпезарија, студија, спална соба, фиока, градината, балкон.Погоден за накит обетки, прстени, ѓердани, книги, библијата, материјали за складирање.Накит може да се заштитени од tarnishing, без ризик за добивање на изгребани или оштетени.Најдобриот подарок за вашата сопствена колекција или пријатели, свадби, партии, семејство, или украси.Ретро Гроздобер Стил Дрвена Кутија за Накит Ѓердан Складирање Кутија Случај со катанец за Свадба/Роденден Подарок.Класичната вкус, со силна ретро боја, голема декоративни за плакарот, маса, складирање соба, дневна соба, трпезарија, студија, спална соба, фиока, градината, балкон.Погоден за накит обетки, прстени, ѓердани, книги, библијата, материјали за складирање.Накит може да се заштитени од tarnishing, без ризик за добивање на изгребани или оштетени.Најдобриот подарок за вашата сопствена колекција или пријатели, свадби, партии, семејство, или украси.Боја : како на сликата shown Material : Дрвени + Метал+ Faux Leather External Дијаметар : Прибл. 23x 16x 9.5 cm/ 9.1 x 6.3 x 3.74 inch Inner Дијаметар : Прибл. 21.5 cmx 14cmx 7.7 cm/ 8.5 x 5.5 x 3.03 inch Package Вклучува : 1 Парче Гроздобер Накит Box Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент