.

.

MIAOPAI Јога Мат Висока Густина Анти-Солза 6mm Дебела Не се Лизга Вежба Мат за Пилатес, Фитнес, Тренингот и се Водат со Нето Торба

MIAOPAI Јога Мат Висока Густина Анти-Солза 6mm Дебела Не се Лизга Вежба Мат за Пилатес, Фитнес, Тренингот и

DEN 1497.60

Пристапност
Во достапна форма

ПВЦ и латекс бесплатни материјали. ☂ Спречи Повреди, Добра еластичност и висока затегнувачка цврстина, може да ја намали болката произведени помеѓу телото и на земјата. ❥ Грижа Инструкции : на самото Место се чистат со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, Сува станот. ❥ Она што Ќе Добиете за : 1 * Јога Мат /Нето торба Гаранција за квалитет на Производот Вашето Задоволство Е Наша Најголема Мотивација : Ако имате било какви прашања во врска со производот ,објектот скршени,што се оштетени или погрешно објект примени, ве молиме прво контактирајте со нас, Нашите професионални услуги на клиентите е секогаш на ваше располагање, да ви даде задоволително решение; Вашите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Остатокот увери да го купите.Тоа нема да предизвика никакви штети на вашата кожа и тело.

Главните карактеристики

Избор на клиент