.

.

Пингвини Пилула Случај, Преносни Неделно Таблета Кутија, Торба Контејнер 7 Дена Пилула Организатор Витамин Додаток Носителот со Патент Лепенка за Патување Семеен ?

Пингвини Пилула Случај, Преносни Неделно Таблета Кутија, Торба Контејнер 7 Дена Пилула Организатор Витамин Додаток

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

【Преносни Големина】Мерки 4.6" x 3.14" x 1.88".Не е фиксна Лепенка на задниот дел на пилула организатор, кои лесно може да се залепи за рака на ранец, удобен за носење и да се зачува простор. 【Издржлив Материјал】пилулата случај торба е направен од twill ткаенина ткаенина, патент мазна, лесна да се отвораат и затвораат.Мека полиестер материјал обвива неделна пилула случај внатре, спречување на пластични таблета кутија од кршење или медицина и избави поради случајно паѓање, бидете сигурни дека подолг животен век. 【Голем Капацитет за Складирање】Содржи 1x главниот торба, 1x пред џеб, 1x пластична кутија за складирање со еластична картичка слот; главна џеб содржи патент мрежа кеса и две мали џебови, која може да се одржи различни гранули медицина кеси или местото со некои мали објекти. 【Отстранлив Пилула Случај】Внатрешна пластични организатор направени од храна одделение PP материјал, не BPA, пренослив дизајн, лесно да се рефил и чиста.Со транспарентна пластика капак, тоа е сосема лесно да се направи разлика на апчиња, без отворање на капаците. 【Повеќенаменски】Не само лекови кутија во рачна ташна, куфер или ранец, но исто така и како монета чанта, накит торба, дребулии складирање торба.Мали димензии, лесен за носење, идеален за секојдневниот живот или за патување, бизнис, спорт, фитнес, кампување, семејство, хотел итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент