.

.

LRBBH Мрзливи Сузан Плочата, Дрво Кујна тањир Круг Ротирачки Фах Голем Ротирачки Служат Фах Трпезариска Маса Централен,D,80см

LRBBH Мрзливи Сузан Плочата, Дрво Кујна тањир Круг Ротирачки Фах Голем Ротирачки Служат Фах Трпезариска Маса

DEN 2148.00

Пристапност
Во достапна форма

Ова е Добар Избор.Ако Сте Задоволни со Нашите Производи, ве Молиме Запомнете да Ни Даде 5-Ѕвезда Пофалби.Овој круг Сузан Мрзливи Услуга Плочата Прави Табела Повеќе Убави.круг Мрзливи Сузан Плочата е Погодна за Хотели, Банкети, Роденден Партии, Семејни Вечери, Ресторани, Кујни, Итн.Еколошки Спреј Бои, Без Остри Рабови, Нема Потреба да се Грижите За Безбедносни Прашања.Удобен 360-Степен Ротирачки Дизајн е Многу Погодна за Табела Јадења, Така Што Сите Можат да Уживаат во еден Мал Сад во Семејство Банкет.Со користење на Овој Плочата, Лесно Можете Да Уживате во Семејна Вечера или Сирење Ужинка на Семејството Маса, Така Што Ќе можете Да ги Споделите Сите.Тоа исто Така Може да Се Користи Како Зачин Багажник, Пита Решетката или Дури и Entertainment Adopt Табела Услуга Одбор, Анти- ' Рѓа, Висока Температура Отпор, Цврста Структура, Безбедност и Експлозија-Доказ, Рамни Рамка, Нема Рака Injury Our Плочата е Многу Лесен и Може да Се Користат Како Роднини и Пријатели.Бидете Сигурни дека Постои 20-25 cm Простор на надворешната страна на Масата да се Одржи на Прибор за јадење.Пакување Листа : Turntablex1 Notice : Овој Производ Содржи Само на Плочата, Не и на Другите Производи на Сликата.Опис на производот : Име на Производ : Мрзливи Сузан Turntable Material : Wood Color : А/Б/В/DDimensions : 80 Cm, 90 cm Thickness : 16 Mm Features : Мазна Површина,Ng и Издржливи, Висока Температура Отпор, Стабилна Ротација, Не е Лесно да се Навалите, Никаква Бучава, Лесно да се Чисти и Одржува.

Главните карактеристики

Избор на клиент