.

.

JUSTXIANG 8 Пакет на Перат Замена Microfibre Џогерите Облека ОДГОВАРА за Polti ОДГОВАРА за Vaporetto ОДГОВАРА за PAEU0332 пареа четка

JUSTXIANG 8 Пакет на Перат Замена Microfibre Џогерите Облека ОДГОВАРА за Polti ОДГОВАРА за Vaporetto ОДГОВАРА

DEN 707.04

Пристапност
Во достапна форма

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Таписерии и деликатна, високо компатибилни со опремата.Цврст и издржлив, долг животен век.Удобно и вода мие, се водат и се вклопуваат совршено!Абсорбента и не остава косата.Нашите влошки се дизајнирани за ефикасно чистење на дрво, плочка и камен подови.Совршен за оние со големи дома па можете да ја менуваат без запирање и да чекаат за чистење на претходната крпа.Овие крпи дојде со лесен кука/ослободување систем - едноставно се одржи на четка и да ги применуваат нежен притисок да се закачите на платно и само една нога да се отстрани.Издржливи и сигурен квалитет замена на делови за нашите правосмукалки се твоите најдобри choice Vacuum Дел Тип : Четка Clothscolour : white Material : superfine fiber Package Содржина : 8 x Џогерите Cloths Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент