.

.

XuetongXT Конфронтирачки 9 Компјутери Хексадецимален Клуч Клуч Поставува Torx L Форма Поправка Алатка Шрафцигер Алатка Поставите Корисни T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20 T25 T27 Мултифункцион

XuetongXT Конфронтирачки 9 Компјутери Хексадецимален Клуч Клуч Поставува Torx L Форма Поправка Алатка Шрафцигер

DEN 862.32

Пристапност
Во достапна форма

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Карактеристики : .Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки сврзувачки елементи Завртки Обврзувачки Screws Package : 5-9 Pcs Material : Легиран Челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент