.

.

Глава Headband Бенд Коса Заврши Headband Еластична Жените Bandana Печати Headband (Црна, Слободни Големина)

Глава Headband Бенд Коса Заврши Headband Еластична Жените Bandana Печати Headband (Црна, Слободни Големина)

DEN 115.68

Пристапност
Во достапна форма

1 PC Исечете Headband. 【Натпревар】 Оваа Headband Може Да Се Носи Како Еден Неврзан Headband За Секојдневно Носење, Или Тоа Може Да Се Носи Во Спортот.Стил : Мода,Причинска.Сезона : All. 【Карактеристики】Headband, Baggy Лабави, Обичните Шик Стил, Печати.Објектот specifics Decoration : None Season : All Pattern Тип : Print【Натпревар】 Оваа Headband може да се носи како еден неврзан Headband за секојдневно носење, или тоа може да се носи на спортски【Прилики】Тоа може да се носи со неврзан други clothing Headband Должина : Редовни【Стил】Стилски и модата се направи што повеќе attractive Weight : 25g(Слободни)Пакет include1 PC Исечете Headband【Карактеристики】Headband, Baggy лабави, Обичните шик стил, Print Gender : Жените Материјал : Polyester Length : 24cm Style : Мода,Причинска【Материјал】Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашето секојдневно носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент