.

.

Мали Crossbody Мобилен Телефон Чанта за Жените Мека Вегетаријанска Кожа Мода Патување Паричник со Прилагодливи Рака

Мали Crossbody Мобилен Телефон Чанта за Жените Мека Вегетаријанска Кожа Мода Патување Паричник со Прилагодливи

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Телото поврзан со мазна метален хардвер.Домот Мали Crossbody Телефон Торба Совршен избор кога сакате торба која е исклучителна.Тоа доаѓа со две отстранлив ремени, еден краток рака да се носат како мала чанта и една долга рака да се носат како торба или crossbody торба.Мека и Издржлив Материјал : Направен од уникатен врвот faux кожа.Мека внатре обвивка.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Разноврсна Стилови за да ги Носите : Различни начини да се носат во различни ситуации, со прилагодливи рамо, рака, тоа може да биде Crossbody чанта, торба, Cellphone паричник.Висок Квалитет на Изработка : Мека на вегетаријанската кожа со гроздобер дизајн, здрав златен тон на хардвер, безбедно и лесно да се користи.Тоа може да го носи било mordern паметни телефони - надвор мерења е 7 инчи од 5 инчи.Денот на вљубените подароци препорака за жените.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Нека вашиот hands-free целиот ден.Прилагодливи рамо, рака, торба може како гласник торба или чанта.Можете да го носат околу hands-free и чување на вашите предмети организирани.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Оваа crossbody телефон wallet (паричник) може да оди и со вас или вие се облечени или да биде чисто.Домот неутрална боја ви одговара и во секое место, секое прилики.Оваа мини чанта е ЛЕСЕН, КОМПАКТЕН и ЗАБАВА.Архивиран затворање безбедно ги чува мали предмети како мобилен телефон, кредитни картички, монета, кармин и копчињата.јасно текстура и comrfotable допир.Рака прилагодливи од 27 инчи до 54 инчи.Повеќе бои за да изберете од.

Главните карактеристики

Избор на клиент