.

.

КООРДИНАТОР Виножито Редење Прстен Кула Деца Бебе Играчка за Деца Роденден за 6+ Месеци Момчиња&Девојки

КООРДИНАТОР Виножито Редење Прстен Кула Деца Бебе Играчка за Деца Роденден за 6+ Месеци Момчиња&Девојки

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

SAFE МАТЕРИЈАЛ : Направен од премиум Силика гел материјал, бебе редење прстени се безбедни и мека за играње.сложувач бебе играчка подарок за 18 месеци и години.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА : Редење прстени бебе играчка која има светла повеќе бои може да ги привлече деца внимание.ЕДУКАТИВНИ ИГРАЧКИ : Пластовидно играчки може да се подобри деца умови во креативност, логика, мерења на локации, и рака-око координација вештина која се како почетна живот лекции.Материјал : Силика гел.КЛАСИЧЕН РЕДЕЊЕ ИГРАЧКА : Сложувач играчка вклучува мазна прстени и симпатична патка фигура.Одличен за развивање на боја и големина признавање на децата.Опис : - КЛАСИЧЕН РЕДЕЊЕ ИГРАЧКА : Сложувач играчка вклучува мазна прстени и симпатична патка фигура.Одличен за развивање на боја и големина признавање на децата. - БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛ : Направен од премиум Силика гел материјал, бебе редење прстени се безбедни и мека за играње.сложувач бебе играчка подарок за 18 месеци и години. - ЕДУКАТИВНИ ИГРАЧКИ : Пластовидно играчки може да се подобри умовите на децата во креативност, логика, мерења на локации, и рака-око координација вештина која се како почетна живот лекции. - СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА : Редење прстени бебе играчка која има светла повеќе бои може да ги привлече деца внимание.Спецификација : - Материјал : Силика гел - Size : Прибл.80x125mm/3.15x4.92inch Package Вклучува : 1 Сет на Редење Прстени Set Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка во големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент