.

.

JC SPORTLINE Задните Diffuser одговара за BMW G20 G28 M320i M325i M330i M-Sport 2020-2021 Браник Покрие Долната Усна Спојлер Valance Заштитник Тело Колекции Фабрика Штекер (ABS-Јаглерод Изгледа+Издув

JC SPORTLINE Задните Diffuser одговара за BMW G20 G28 M320i M325i M330i M-Sport 2020-2021 Браник Покрие Долната

DEN 11334.96

Пристапност
Во достапна форма

Fitment : Ова Задните diffuser Одговара за BMW Серија 3 G20 G28 M320i M325i M330i M-Sport 2020+.Материјал : Направен од висок квалитет на АБС материјал, Подобрување на изгледот на возилото и да даде убав спортски изглед.Инсталација : задниот браник diffuser е инсталиран од страна на само-прислушување завртки,препорачливо професионална инсталација.Оваа Задните Долната Усна Valance може да се зголеми на автомобилот спортски перформанси ,го прави автомобилот подинамичен.Испорака Метод : Воздух курир, може да се дојде во сад во текот на 5-8 дена нормално.

Главните карактеристики

Избор на клиент