.

.

Sabai arom Манго Овоштарник и Роуз де Siam Туш Гел - Наместете C.

Sabai arom Манго Овоштарник и Роуз де Siam Туш Гел - Наместете C.

DEN 5533.68

Пристапност
Во достапна форма

Сет се состои од : Sabai arom Манго Овоштарник Туш Гел 250 ml x 4. Sabai arom се Зголеми де Siam Туш Гел 250 ml x 4. Манго Овоштарник Бања & Туш Гел : Искуство Манго Овоштарник бања и туш гел кој е тропски задоволство фузија на манго нектар & манго лист.Формулиран со негување на манго семе путер, заедно со овошни ензими & витамин Ц од манго нектар, и кожата smoothening манго лист.Оваа p H неутрална туш гел нежно чисти, без сушење, ја остава кожата со чувство свежо и хидрирани.Роуз де Siam Бања & Туш Гел : Ова сензуална се зголеми туш гел ќе се измијат непријатни чувства, негуваат вашата кожа со алое вера, зелен чај и ѓумбир екстракти, и буден љубовта во вас со уникатно чувство на Chulalongkorn се етерични масла, трн-слободен розова роуз го наследил романса приказна помеѓу Принцезата на Lanna и Кралот на Siam.Манго Овоштарник Бања & Туш Гел : Искуство Манго Овоштарник бања и туш гел кој е тропски задоволство фузија на манго нектар & манго лист.Формулиран со негување на манго семе путер, заедно со овошни ензими & витамин Ц од манго нектар, и кожата smoothening манго лист.Оваа p H неутрална туш гел нежно чисти, без сушење, ја остава кожата со чувство свежо и хидрирани.Роуз де Siam Бања & Туш Гел : Ова сензуална се зголеми туш гел ќе се измијат непријатни чувства, негуваат вашата кожа со алое вера, зелен чај и ѓумбир екстракти, и буден љубовта во вас со уникатно чувство на Chulalongkorn се етерични масла, трн-слободен розова роуз го наследил романса приказна помеѓу Принцезата на Lanna и Кралот на Siam.

Главните карактеристики

Избор на клиент