.

.

Селски Државата Тед Тесен Слика Помеѓу Полица Екранот Сет од 3 60 36 24

Селски Државата Тед Тесен Слика Помеѓу Полица Екранот Сет од 3 60 36 24

DEN 1574.40

Пристапност
Во достапна форма

Мулти Функционални Вистинско Дрво : Пауловнија дрво се користи во апликации кои се лесни уште пропорционално силен, одржлив и вистинско дрво.Празните ѕидови се направи дома декорација изгледа нецелосни, па ја заврши својата оркестарот како професионалец и покажат своите таленти во процесот на дизајнирање.Карактеристики : Материјал : Цврсто Дрво Боја : Изгорени Браун Производ Мерења : L 60" D 3 3/8" H 2 1/4" 36" D 3 3/8" H 2 1/4" 24" D 3 3/8" H 2 1/4" Пакет Содржина Информации : 1 24" 1 36" и 1 60 Инчи Дрво Ѕид Монтирани Корнизи и Монтажа на Хардвер.Подготвен да се Користи : ве Молиме да се свесни, не може да биде боја разлики на секоја полица поради текстури на дрво и рака изми процес.Можете да ги Организирате Вашите Мал Простор со Овие Селски Полица на Ѕидот Mountable Екранот Помеѓу и да се Создаде Farmhouse Décor во Буџетот Заврши оркестарот на вашиот дом со додавање на завршувањето допира до вашите ѕидови.Погледне преку декорација и дизајн идеи на Pinterest и реплицираат на high-end дизајни ќе видите за дел од цената.Монтажа дупки се 16 инчи, освен за безбедна ѕид студ инсталација.Овие Torched Пауловнија ѕид слика корнизи се совршени за прикажување само за ништо, може да се создаде ѕид колаж со вашите омилени фотографии, уметност или книги.Индустриски Shelving за Книги : Користете ѕидот mountable полиците за да се прикаже, да се организираат и да ги красат вашите предмети и дневна соба.Тоа може да прими сите ваши toiletry, парфеми, готвачите, зачини или провизии essentials.Полиците се направи одличен подарок за housewarming или Божик, се направи некој среќен за одмор или посебен повод.Минималистички Селски Дизајн : Тесен помеѓу е мала тежина и голема за мали простори.Овој сет има 3 полици кои се разликуваат по големината на 24" 36" и 60" цврсто дрво полици дојде целосно да се составуваат и монтажа хардвер е вклучен во пакетот.Одлично за тинејџерски девојка декор Голема како кујна полици ѕид во вашата кујна, над тоалетот за складирање во бања, пред кревет, полица во спалната соба, градинка или дете соба, како и.Се создаде читање јадење во вашиот дете соба, канцеларија, дневна соба над каминот оркестарот, playroom или во градинка со овие ѕид монтирани полици за книги.Декоративни Ѕид Полица : Spruce до секоја соба ѕидови со овие екранот корнизи за да додадете функционална и шик чување, можете удобно да се прикаже вашиот ник nacks, фотографии, дома декорација парчиња, и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент