.

.

CPR Отвори Заврши Продолжената 17HEX Челик Wheek Повлечи Ореви 12X1.5 20 ЕЕЗ Бела

CPR Отвори Заврши Продолжената 17HEX Челик Wheek Повлечи Ореви 12X1.5 20 ЕЕЗ Бела

DEN 768.00

Пристапност
Во достапна форма

американскиот бренд.добра површинска обработка,добра боја третман.со добар квалитет со повеќе од 7 години индустрија expericence.ние сме производител обезбедување на конкурентна цена.ние сме стабилна снабдувач за повеќето американски брендови поранешниот.Опис : - Состојба : 100% Сосема Нов - Материјали : ЧЕЛИК( има посебен повлечи орев копче ) - Боја : Исто Како Слика Покаже бело - Ореви Нето Тежина : Околу - Тема Големина : M12x1.5 - вкупна Должина (Врвот до Дното на Орев) : 48mm - вкупна Ширина : 22mm - ве Молиме проверете ја големината на ореви на вашиот тркала пред да го купат. - Инструкции за инсталација не се вклучени,професионална инсталација е препорачливо.Пакетот Вклучува : 20 XWheel Повлечи Ореви со клучните М12 X1.5 MM БОЈА МОЖЕ да се РАЗЛИКУВААТ ВРЗ ОСНОВА НА ПРОИЗВОДСТВО на СЕРИЈА, ви Благодариме за вашиот разбере и да уживате во вашата шопинг во нашата продавница!.

Главните карактеристики

Избор на клиент