.

.

8Bitdo Мобилни Игри Клип за Xbox Контролори (Официјално Лиценцирани) - Xbox

8Bitdo Мобилни Игри Клип за Xbox Контролори (Официјално Лиценцирани) - Xbox

DEN 718.80

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со Xbox безжична Контролори, вклучувајќи го и новиот Xbox Безжичен Контролер лансирање оваа есен, и Xbox Елита серија контролори. 2-Оската прилагодливи за позиционирање за оптимално игри.Проширување со Клип за да ги собере голем smartphones - Мин : 49mm, Max 86mm.Количка за лесен транспорт кога игри on-the-go.Ги вклучува сите клипови за компатибилност со сите наведени Xbox безжична Контролори.Компатибилен со Xbox безжична Контролори, вклучувајќи го и новиот Xbox Безжичен Контролер лансирање оваа есен, и Xbox Елита серија контролори.

Главните карактеристики

Избор на клиент