.

.

Сојузничките Месинг RD-34/18 Ретро Точка Колекција 18 Инчен Две Нивоа Стаклена Полица, Венецијански Бронза

Сојузничките Месинг RD-34/18 Ретро Точка Колекција 18 Инчен Две Нивоа Стаклена Полица, Венецијански Бронза

DEN 7022.40

Пристапност
Во достапна форма

Направени со 1/4-во дебело стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Стакло димензија 18-во x 5-во.Две нивоа полица е идеален за употреба на простор.Предвидено со ограничено траење.Опис на производот Додадете простор и организација на вашите бања со овој едноставен, современ стил стаклена полица.Кој калено, beveled остро стакло и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг Колекција на производи, оваа суптилна стаклена полица е совршен додаток на вашата бања оркестарот.Од Производителот Нашата компанија е интензивно се ангажирани во креирање и давање на ексклузивна колекција на бања.Оваа Двојна Стаклена Полица е дизајниран со екстра заштита во согласност и може да се користи во различни апликации.Овие стаклени полици се нудат во различни форми, дезени, димензионални точност, цврсти стакло дебелини, издржливост и големина.Овие чиста месинг стаклени полици може да се монтира на соба ѕид е , канцеларии и бањи.Зборот "ретро" се однесува на блиско минато.На Ретро Точка Колекција одѕвонува престојуваат моќ на некои 20-от век, дизајни, почнувајќи со начичкана прстен детали за хардвер плочи.Меурчиња и filials се вклучени во неколку парчиња, особено кабинет, врати, и фрижидерот го повлекува.Колекцијата повлекува заедно околу декоративни произлегува поставени на две-пост тоалетна хартија носителот и облека кука.Овие произлегува се повторува во текот на собирање на ѕид-монтирани огледала, стаклени полици, и крпа барови.И додека стеги се тешко модерна или ретро (da Vinci користи за нив), на стеги ние се користи да се печат стаклени полици за да Ретро Точка полиците се throwbacks на почетокот на дел од век, многу сличен на дизајн во нашиот Цевковод Колекција.

Главните карактеристики

Избор на клиент