.

.

BINGFANG-W Микроскопа 7X-45X Simul-Фокусна Trinocular Микроскоп Зум Стерео Микроскоп Главата + 0.5 X 2.0 X Помошни Леќа за Статистика (Боја : 7X 45x)

BINGFANG-W Микроскопа 7X-45X Simul-Фокусна Trinocular Микроскоп Зум Стерео Микроскоп Главата + 0.5 X 2.0 X Помошни

DEN 345.60

Пристапност
Во достапна форма

Wy-приклучок-start.Стока.Trinocular Стерео Микроскоп 7 X-45 X Континуирано Зум Зголемување+14 MP HDMI USB Микроскоп со Видео Камера за Поправка ЗА iphone PCB$332.99. Ние сме специјалист продавница.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.Ако ви треба нешто, можете да контактирате со нас.Ние се обезбеди најдобра услуга.Имаат добар шопинг искуство.Ние сме специјалист продавница.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.Ако ви треба нешто, можете да контактирате со нас.Ние се обезбеди најдобра услуга.Имаат добар шопинг искуство.16 MP 1080 P HDMI USB Камера Trinocular Стерео Продолжува Зум 7-45 X Микроскоп за Фикс ЗА Поправка За iphone PCB Електронски Алатки$356.99 Full HD 16 MP 1080 P HDMI USB Видео Камера Trinocular Стерео Микроскоп 7 X-45 X Континуирано Зум Зголемување За Поправка ЗА iphone$369.99 Trinocular Стерео Микроскоп Континуирано Зум 7 X-45 X+VGA USB AV ТВ Дигитални Индустриски Видео Микроскоп Камера +144 led Светло$276.99 7 X-45 X Trinocular Зум Стерео Микроскоп 144 LED Светло Мерења мека 1080 P VGA HDMI Камерата на Телефонот Поправка на PCB Инспекција$369.99 7 X-45 X Trinocular Осветлени Зум Стерео Микроскоп со LED Светло 13 MP 720 P VGA HDMI Камерата на Телефонот Поправка на PCB Инспекција$279.99 Trinocular Стерео Микроскоп 3.5 X-90 X Континуирано Зум Зголемување+14 MP HDMI USB Видео Камера+Голема стојат+0.5 X/2 X Цел Леќа$386.99 Trinocular Стерео Микроскоп 7 X-90 X Континуирано Зум Зголемување+16 MP 1080 P HDMI USB Видео Камера+144 LED Светло+0.5 x/2.0 x Леќа$399.99 wy-приклучок-end Features : 7 X да 45 X Континуирано Зум Зголемување Power45-степен Склони Trinocular Simul-фокусна Главата со СУПЕР WIDEFIELD Високо-Eyepoint Eyepieces Trinocular порта за додавање на слика или видео capability30mm Супер Widefield WF10 X Eyepieces со 20mm Областа на View High Резолуција со Голема Рамност и Contrast Sharp Стерео Исправено Слики преку Широко Поле View Crystal Јасно Оригинални Вистинската Боја Images Large Работи Distance Accurate Усогласување Обезбедување на Замор-Слободен Viewing Full Оптичко Стакло Elements Precise Земјата Стакло Lens All Метал Механички Components Adjustable Interpupillary Distance Manufactured според ISO 9001 Контрола на Квалитетот Standard Specifications : Глава : 45-степен склони 360-степен swiveli.

Главните карактеристики

Избор на клиент