.

.

XuetongXT Конфронтирачки 360 степени Фиксна Рамка Морон Менгеме Прилагодливи Табела менгеме на назад Rotatable Легура Клупата Завртка за DIY Занаети Мувла Поправка Алатка Му?

XuetongXT Конфронтирачки 360 степени Фиксна Рамка Морон Менгеме Прилагодливи Табела менгеме на назад Rotatable

DEN 937.68

Пристапност
Во достапна форма

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Тоа може да се ротира 360 степени, лесно да се инсталира.Издржливи, мала тежина и преносни.Идеален За одржување на мали делови, електроника, хоби работа, накит, модел на одлуки, и повеќе.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки сврзувачки елементи Завртки Обврзувачки Screws Made на висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, издржлив и носат-отпорни, отпорни на корозија.Еластична вилицата, не ќе му наштети на работното парче, стабилни перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент