.

.

Парична казна Повод Прилагодено Кригла Пиво & Штајн со Рачка - Персоналните Големи Пиво Стакло Замрзнувач Безбедно со Рака Направена Pewter лопез и од неодамна Почетн?

Парична казна Повод Прилагодено Кригла Пиво & Штајн со Рачка - Персоналните Големи Пиво Стакло Замрзнувач Безбедно

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ на ПИВО : Ова прилагодено monogrammed и crested пиво пивце кригла е идеален подарок за секој пиво ентузијаст!Совршен за годишнината, housewarming, присутни Божиќ, Божиќ порибување stuffer, диплома/bachelorette партија, и повеќе.ИЗБЕРЕТЕ ја ВАШАТА ПЕРСОНАЛИЗИРАНА ПИСМО : Секој кригла пиво доаѓа со сопствена буква сртот на вашиот избор.Тоа може да биде почетната буква на прво име, семејно име, омилен тим, универзитет или нешто друго што може да се замисли.ТОП ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛИ : Висок Квалитет 100% Pewter Европската Сртот.Секој pewter метал сртот се рачно изработени од страна на квалификувани занаетчии и се прецизно рака намали и полиран за висок сјај заврши.Овие pewter грбови се сигурни да се биде централен и тема на дискусија за секој собир.НАПРАВЕН ВО U. S. A : парична Казна Прилика е за сите производи се направени и прилагодена во U. S. со строги комерцијални стандарди и се во процес на постојана, ригорозна контрола на квалитетот.ЦЕЛ СО ДОВЕРБА : Во Ред Повод, имаме апсолутна верба во нашата drinkware.Овие филџани пиво се фантастични, но ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се врати на објект за целосна наплата или замена.

Главните карактеристики

Избор на клиент