.

.

AUSOUNDS О-Фреквенција АНГ - Безжични Earbuds со Активен Бучава Откажување за iOS и Андроид Телефон, Bluetooth 5.0 со Двојна Mics, IPX4 Водоотпорен & Пот Отпорни за Работа Надвор, Трчање

AUSOUNDS О-Фреквенција АНГ - Безжични Earbuds со Активен Бучава Откажување за iOS и Андроид Телефон, Bluetooth

DEN 1198.80

Пристапност
Во достапна форма

Целосно компатибилен со i Phone, i Pad, Mac, Samsung Телефони, LG Телефони, Google Пиксели, One Plus, лап-топ компјутери и etcs.Со намалување на шумот на 25db, може да се изолира без да се загрозат вашиот музиката.ДИЗАЈН за ГОЛЕМИ УШИТЕ - На сферични изглед дизајниран да се вклопуваат во ГОЛЕМИ уши, за да се осигура дека слушалки не се премногу мал за да предизвика нестабилност или лесно да падне.ДВОЈНО НАМАЛУВАЊЕ на ШУМОТ MICS - Enhanced кристално јасно на квалитетот на повикот од страна на филтер во околината на бучава и подобрување на вокалот.Сме слушале музика креаторите низ целата земја да сфатат колку е важно да се создаде за да одат на јавни места, па ние конструиран за оваа слушалка со активен бучава отказ така може да се изолира без да се загрозат вашиот музиката.1 ќе се дојде до 420 kbps за супериорен конекција и квалитет на звукот.Притиснете и Задржете 2s на двете пупки за да го активирате АНГ. 10мм АУ КАТ+СТП Говорникот Возачот за висока резолуција премиум звук и фреквентен опсег на 20 Hz-20k Hz. 20 ЧАСА ПОЛНЕЊЕ И да си ОДАТ - Брзо полнење на 15 минути за 1.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Глас Асистент технологија на располагање со допир контроли за "Siri" или "Ок, Google".

Главните карактеристики

Избор на клиент