.

.

DISONTAG Ви Благодариме Бизнис Налепници,Следете Нас На Instagram Facebook,Обичај Qr Налепници ,Поддршка на Сликата за Лого Текстот ,Споделете ја Вашата Социјалните Медиуми на П

DISONTAG Ви Благодариме Бизнис Налепници,Следете Нас На Instagram Facebook,Обичај Qr Налепници ,Поддршка на

DEN 1439.28

Пристапност
Во достапна форма

За разлика од традиционалните налепници, ова е QR налепница, која може да се споделат со социјалните медиуми сметки.QR налепници се најлесниот начин да ги споделите на социјалните медиуми сметки и можете да го објавите нив на вашите производи или пакувањето на производот.Кога некој скенира QR код, тоа автоматски ќе бидете пренасочени на социјални медиуми сметка ќе се постави.Можете лесно може да се покаже вашиот социјалните медиуми сметки за да на вашите клиенти, така што вашите клиенти ќе можат да ги следат социјалните медиуми и продолжи да комуницирате.Поддршка 6 видови на социјални медиуми Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, Pinterest, Tiktok.Само изберете една од нив, внесете го вашиот социјалните медиуми името, ќе може да ја заврши на поставување, како и поддршка за да се префрлите на социјалните медиуми сметки во било кое време. (Само еден социјални медиуми сметка може да се постави и да се прикаже во исто време, и 6 социјалните медиуми сметки не може да биде прикажан во еден момент).Можете да го прилагодите вашиот налепница слики и текст, или се однесуваат на нашиот 11 примери за прилагодување.На фонтот и боја на фонт имаат соодветните описи.Тоа е многу лесно да се имаат свој убава QR налепници. 200 налепници за на кутија, висока резолуција, светли бои, повеќе око-фаќање, супер висок квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе обезбедиме 100% задоволството на клиентите услуга. (Кликнете на "Посета DISNTAG Продавница" погоре или подолу на производот насловот за да најдете повеќе соодветен производ).Кога измената на вашата шема, само следете ги нашите предлози и изберете го фонтот и боја на фонт.Има една убава налепница на свој е толку едноставно.

Главните карактеристики

Избор на клиент