.

.

4Pcs Виси Чаша Носителот,Канцеларија,Кујнски Ѕид Организатор,Растенијата Контејнери,Виси Цвет Садови,Простор Saver,Складирање Кофа Десктоп Чистење на корпата за Ѓубр?

4Pcs Виси Чаша Носителот,Канцеларија,Кујнски Ѕид Организатор,Растенијата Контејнери,Виси Цвет Садови,Простор

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Контејнери Мерка : 4 1/2 инчи L x 3 7/8 инчи W x 4 3/4 инчи или 5 инчен H. растенијата-контејнери,растителна контејнери,виси чаши,виси чаша носителот,контејнери,контејнер,патување детергент за миење мијалник,сад сет,виси молив првенство,држач, четка за заби,бебе машина за миење садови кошница,Ѕид Организаторот.Одлично за складирање опција за вашата кујна, канцеларија, и домашни потреби,Нема дупки на дното,Материјал : ПП пластика.Тип 3 Нема дупки на дното, може да се стави тоа во канцеларија, бањата или кујната.Лесно да се инсталира, само обеси, лесно да се преземе.Солиден и обновливи,Мали предмети се подредени и се чуваат, со голем капацитет, и тоа е полесно да се совпаѓаат со колички.Помага да се ослободи простор на вашиот worktop, додека одржување на прибор за готвење блиску на дофат на раката.Солиден и обновливи,Мали предмети се подредени и се чуваат, со голем капацитет, и тоа е полесно да се совпаѓаат со колички.Помага да се ослободи простор на вашиот worktop, додека одржување на прибор за готвење блиску на дофат на раката.Мулти-цел за чување кошница,молив носителот, мини wastebasket и сочинуваат четка организаторот.Оваа Planters совршен за вештачки цвеќиња или шминка пен носителот,или Свеќа Држачот.Тоа не вклучува украси на сликата.Функционална мини-кујна серија за готвач со ограничен простор и буџет – дома или во гости куќа.Лесно да се соберат, или расклопување и да се донесе со вас, ако сте на потег.

Главните карактеристики

Избор на клиент