.

.

Ombre Човечка Коса 4X4 Чипка Затворање 20 Инчи Тело Бран T1B/4/27 3 Тон Човечка Коса Чипка Затворање Со Бебе Коса Околу Слободни Дел 130 Густина Природни Црн Да Браун за Да се П

Ombre Човечка Коса 4X4 Чипка Затворање 20 Инчи Тело Бран T1B/4/27 3 Тон Човечка Коса Чипка Затворање Со Бебе

DEN 1151.76

Пристапност
Во достапна форма

▶Коса Материјал : 100% Необработени Богородица Човечка Коса Ombre T1 B/4/27 Чипка Затворање Длабоко БранСвиленкаста,Мека,Тесни И Уредни.Не Метежот,Без Пролевање,Без Мирис,Без Lices.Пласман Со 100% Човечка Коса Фабрика Директно,Евтини Цена Со Висок Квалитет. ▶Губење Тежина : 25-45g/еез,телото бран T1b/4/27 ombre човечка коса 4x4 чипка затворање слободни дел 130 густина.100% необработени богородица Перуанскиот човечка коса чипка затворање. ▶Боја на коса : #T1b/4/27 ombre човечка коса чипка затворање со бебе коса 3 тон чипка затворање пред извлечен косата избелени јазли,може да се бојадиса и исправете секогаш.Без Пролевање,Не Метежот,Нема Вошки,Може да се Избелени,Обоена виножита и Стилизирана како Свој Коса. ▶Коса Предност : 130 густина Швајцарската ombre чипка затворање 4x4 чипка затворање двојно јазли,Многу Мека и Свиленкаста,Тесни и Уредни,Метежот-бесплатно,Минимални Пролевање,Без Хемиски Третман,Белена и Стилизирана како свој коса. ▶Грижете се-слободен шопинг : Брза Испорака 1-3 Дена Премиер Превозот Прифатливо,24 Часа Услуги на Клиентите Секогаш, Чекање за Вас.На Перика може да се врати во 30 дена,колку што е во неа е оригинална состојба, вклучително и за вишокот чипка во предната и задната uncutted.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Изберете Agnes Косата,Изберете Остатокот Увери!Ние Се Наоѓа Во Xuchang,Henan Провинција,Кина Фабрика;Глобални Перика База,Со Повеќе Од 20 Години Перика Производство Искуство!Главните Производи На Фабриката Се Косата Снопови,Затворање Погоден Обоена и Избелени да Било Бои.Губење на Тежината Синтетички влакна ќе се појави црн чад и ќе биде леплива топката по горење.Q2 : Коса Мирис?A : 100% хемиски слободно,тоа може да има локална шампон мирис,но може да бидат отстранети од страна на cowashing со шампон и балсам.Q3 : Колку долго го прави тоа трае?О : Ова коса може да трае долго време во зависност од тоа како ќе се задржи тоа.Најчесто моите клиенти се користи за повеќе од една година.Контактирајте Со Нас Да Се Објасни Соодветна Употреба На Метод За Вас!Q4 : Колку Снопови ми е потребно за Целосна Главата?A : Нормално 3 снопови е доволно за Целосна Главата.Ако сакате Подебели или Треба Подолго Косата,Тоа е Подобро да се Носат уште еден Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент