.

.

Momostick Flatstick Phonegrip Стојат Безжично Полнење, Тенок ,дво-Насочно Стојат, Капакот Стан, Автомобил Планината ,Нови лежиштето за Сите паметни телефони -Zoopia Лав

Momostick Flatstick Phonegrip Стојат Безжично Полнење, Тенок ,дво-Насочно Стојат, Капакот Стан, Автомобил Планината

DEN 513.60

Пристапност
Во достапна форма

[Заштитна марка LOCKABLE ДИЗАЈН, НАПРАВЕН ВО КОРЕЈА] Flatstick доаѓа опремен со Momostick е патентиран зафат заклучување на технологијата за да го оставите вашиот телефон да седат станот.Контрола не лак нагоре или пропадне целиот кога не е во употреба.Пати Рамен на случај.Тенок и Џеб Пријателски. [БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ КОМПАТИБИЛЕН] : Дизајнирани да бидат Дебели и Тенки доволно, овозможи лесно безжично полнење, без отстранување на вашиот телефон случај.Тоа исто така може да се користи во автомобил, што го прави многу разноврсна уред. [МУЛТИ НИВО на КОРЕКЦИЈА s прилог на филмот.Прикачување на филмот на задниот дел од телефонот прво.Прикачување на контрола приложените филм.Тоа не го прикачите на силиконски случај или случајот со тешки неправилности.MOMO е скратеница од Моментот, Извонредна, Ремек-дело, Оптимална, а тоа значи да се обезбедат богатството и забава на подобар живот преку развој на светот е најдобар производ за корисниците во секој момент и да биде со клиенти засекогаш.Контрола може да биде прикачена на задната страна на телефонот случај, без оглед на тоа каков модел на телефон.Тоа има одлична лепило сила за стабилна прилог, и нејзината светлина дебелина и способност да се остане стан, кога не се користи не го прекинете безжично полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент