.

.

Црна Кањонот Лето Удар Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Лето Удар Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 1221.84

Пристапност
Во достапна форма

Мирис : Лето Удар (Розова грејпфрут и Cantaloupe со Cyclamen, Чај Лисја и Портокалова Боја на Основата Мошус, Килибар и Сандаловина).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Лето Удар (Розова грејпфрут и Cantaloupe со Cyclamen, Чај Лисја и Портокалова Боја на Основата Мошус, Килибар и Сандаловина).

Главните карактеристики

Избор на клиент