.

.

FENXIXI Креативни Складирање Дрвени корпата за Ѓубре Дома Кофа Ѓубре за Отпадоци Хотел Дневна Соба Канцеларија Wastebasket Лименки wholesales (Боја : A)

FENXIXI Креативни Складирање Дрвени корпата за Ѓубре Дома Кофа Ѓубре за Отпадоци Хотел Дневна Соба Канцеларија

DEN 7499.52

Пристапност
Во достапна форма

Заштита на животната средина, загадување-бесплатно, безопасни за човечкото тело.Тоа се направени од издржлив природно дрво и има изглед на дрво без дамки или деформација.Тоа е едноставноста на цилиндрични корпата за ѓубре со отворен врвот и симулирани штала дрво изглед.Користење на дрвени ѓубре лименки може да додадете стилски декорација на речиси никаков простор (вклучувајќи прав соби, спални соби, дневни соби, канцеларии, студија соби или спални).Ова е мала, мулти-функционални ѓубре може со чиста и елегантен изглед, кој може да се користи за чување на ѓубре или рециклирање.Тип : Дрвени ѓубре can Material : wood Size : 23.5x29.5cm Color : како shown Quantity : 1 piece Environmental заштита од загадување-бесплатно, безопасни за човечкото тело.Тоа се направени од издржлив природно дрво и има изглед на дрво без дамки или деформација.Тоа е едноставноста на цилиндрични корпата за ѓубре со отворен врвот и симулирани штала дрво изглед.Користење на дрвени ѓубре лименки може да додадете стилски декорација на речиси никаков простор (вклучувајќи прав соби, спални соби, дневни соби, канцеларии, студија соби или спални).Ова е мала, мулти-функционални ѓубре може со чиста и елегантен изглед, кој може да се користи за чување на ѓубре или рециклирање.белешки : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-1cm.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x дрвени корпата за ѓубре.

Главните карактеристики

Избор на клиент