.

.

LNDDP Јога Мат, Не се Лизга Јога Ќебе Прошири Прошири Вежба Јога Мат

LNDDP Јога Мат, Не се Лизга Јога Ќебе Прошири Прошири Вежба Јога Мат

DEN 2188.80

Пристапност
Во достапна форма

Голем простор и организатор : Пространа главната преграда за книги, врзива, папки, облека, ручек кутии и други дневни потреби.На разноврсна на преградата има повеќе џебови, молив случај, и keychain за да ги организирате вашите предмети и да ги направи полесно да се најде. [Материјал] торба е направен од водоотпорен и издржливи Оксфорд материјал со мека zip и перница.Ранец е водоотпорен, абразија-отпорни и притисок-отпорни, кои може подобро да ја заштитите вашите лични предмети.Удобно & здрав : Удобно воздух-пена подлога назад дизајн, густи и газирани мулти-panel вентилација дише мрежа баласт да ви обезбеди максимална назад поддршка.На дише и прилагодливи рамо, рака го намалува притисокот на рамената и го намалува вашата тежина со 20-25%.Најдобар подарок избори и издржливост : Ова е совршен подарок за дамите, мажи, студенти на родендени, денот на Благодарноста, Божиќ и други специјални прилики. [По-продажбата на услугата] 30 дена безусловна се врати и враќање.Ако не сте задоволни со овој производ во рок од 30 дена по добивањето на тоа, или ако постои било кој квалитет на проблем со овој производ, ние ќе продолжиме да ви послужи.Вашето задоволство е наша цел!Добредојдовте да се купи!. 1. Сите производи слики се физички, осветлување, монитор.Конечната боја врз основа на реалните производ 2. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 3. Ние ја испорача стварта во рок од 1-3 дена, а се очекува доаѓањето време е 15-25 дена. 4. Ако не сте добиле по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент