.

.

12PCS Гума bottoms за сублимација tumblers Против Пролизгување Само Лепило слаби tumblers дното Вино Директно Заострените Мејсон Тегли 12oz/15oz/17oz/20oz/30oz

12PCS Гума bottoms за сублимација tumblers Против Пролизгување Само Лепило слаби tumblers дното Вино Директно

DEN 273.36

Пристапност
Во достапна форма

Заштита на Гимнастик: дното на овие гумени tumblers може добро заштитете го вашиот гимнастик, стакло, и да ги заштитат вашата шолја од гребнатини и вдлабнатини.Овие гумени заштитна ракави може да се заштити вашиот гимнастик од бараат повеќе стабилна.Не се лизга гумени: На гумена подлога на дното на гимнастик е не се лизга, кој може да се заштити вашиот гимнастик повеќе стабилна, така што вашата шолја не ќе направат срамно звуци на тивок прилики, кој е практичен и удобен.Пакување Детали:сет на гимнастик гумени долната е 12 парчиња, секоја со 3 различни големини за да одговара на различни гимнастик чаши, секоја големина има 4 гумени влошки.Совршен за Полнење: На гимнастик гума дното полнење има три различни големини : 1.97 инчи за 15oz-20oz заострените гимнастик;2.2 инчи за 12oz вино tumblers, 12oz деца Sippy tumblers, 15oz/20oz/30oz слаби директно tumblers;2.28 инчи е погодна за 17oz мејсон тегли.Овој сет на tumblers е погоден за широк спектар на апликации.Лесен за Употреба: На гимнастик гумени долната е многу лесно да го користите, вие само треба да изберете да се стави на дното на гимнастик да игра улога.Но ве молам да бидете внимателни да не го користиме во фрижидери, микробрановите, печки и печки.На гимнастик купот игра многу важна улога во нашите животи.Со цел за подобро да ја заштитите вашата гимнастик, ние препорачуваме оваа совршена сет на гимнастик гума bottoms.Нашите не се лизга гумени гимнастик bottoms може да се заштити вашиот гимнастик повеќе стабилна, не е лесно да се гребнатини, вдлабнатини, и направете ја вашата гимнастик изгледа совршено и стилски.И тоа е многу лесен за употреба, само да се стави на дното од вашиот гимнастик.На дното на гимнастик изработени од гума е многу лесно да се чисти.Ако мислите дека тоа е валкано, што може да се мијат со тоа директно со сапуница вода, која е многу погодно.Најважно е дека нашите гумени мат е многу заврши во големина, со три различни големини : 1.97 инчи за 15oz-20oz заострените гимнастик; 2.2 инчи за 12oz вино tumblers, 12oz деца Sippy tumblers, 15oz/20oz/30oz слаби директно tumblers; 2.28 инчи е погодна за 17oz мејсон тегли.Во основа ги опфаќа сите гимнастик чаши.Едноставно гума гимнастик bottoms направи вашиот гимнастик куп повеќе уникатни!Подобар квалитет!.

Главните карактеристики

Избор на клиент