.

.

SHZSR Карбонски Влакна Заден Спојлер Diffuser одговара за Мерцедес-Бенц GLA Класа GLA45 AMG 2015- Браник Покрие Долна Усна

SHZSR Карбонски Влакна Заден Спојлер Diffuser одговара за Мерцедес-Бенц GLA Класа GLA45 AMG 2015- Браник

DEN 11349.60

Пристапност
Во достапна форма

Високо-квалитетни материјали : Јаглероден Влакна аеродинамика делови се користат исклучително силна, авиони високо-одделение карбонски влакна материјал, кои се полесни и висока затегнувачка цврстина, ова обезбедува долготрајни услуга живот што очекувате.Fitment : Ова Задните diffuser Одговара за Мерцедес-Бенц GLA Класа GLA45 AMG 2015 2016 година. Инсталација : задната усна е инсталиран со лента и прислушување завртки.Препорачуваме професионална инсталација.Ултра Лесна : Нашата карбонски влакна делови се лесни во споредба со другите материјали, кои ви даваат намалување на телесната тежина добивка од своите гради.Ултра висок сјај јасно гел-обложена заврши & УВ заштитен, ова обезбедува долготрајни услуга живот што очекувате.Важно : При купувањето, ве молиме проверете година на вашиот автомобил и модели на вашиот автомобил внимателно, Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Направен од висок квалитет и лесен Карбонски влакна материјал.Драматично подобрување на Стајлинг и Изглед за вашиот car Specification : Име : Автомобил Задниот Браник Spoiler Condition : 100% сосема new Material : Јаглерод fiber Color : Како shown Placement на Возило : Задниот дел, Center Accessories : 1 КОМПЈУТЕР автомобил амортизер заден lip Self-прислушување завртки.Answer : ___________________________ Note : најдобра услуга : Кога ќе го купите, ве молиме потврдете го вашиот модел.Како одговор на вашата е-мејл 24*7!Со цел да се избегне неквалификувани инсталација, неправилна работа, оштетување на производот, или неправилна инсталација, препорачливо е дека сопствениците се инсталира во близина на одржување точка!Ви благодариме!Тоа Ќе одговара на следниве возила : За Мерцедес Бенц GLA Класа GLA45 AMG 2015 2016 година.

Главните карактеристики

Name:
Car Rear Bumper Spoiler
Condition:
100% brand new
Material:
Carbon fiber
Color:
As shown
Placement on Vehicle:
Rear, Center
Accessories:
1 PC car bumper rear lip :
Self-tapping screws. :
Note:
The best service:
When you buy, please confirm your model. Reply to your email 24*7!
In order to avoid unskilled installation, improper operation, damage to the product, or improper installation, it is recommended that owners install it at a nearby maintenance point! Thank you! :
It Will fit the following vehicles:
For Mercedes Benz GLA Class GLA45 AMG 2015 2016 :
Избор на клиент