.

.

Бели Точки се Третираат Кеси Бонбони Cookie Кеси Матирано Проѕирен Кеси за Пекарски Чоколадо Домашни Занаети Свадба Фаворизира

Бели Точки се Третираат Кеси Бонбони Cookie Кеси Матирано Проѕирен Кеси за Пекарски Чоколадо Домашни Занаети

DEN 1466.40

Пристапност
Во достапна форма

Храна-одделение Материјал : не-токсични, лесен и здрав, не штети на вашето здравје и може да се заштити храна добро.Лесно да се Солза : Двете страни ја имаат лесно отворање дизајн, кој е полесно да се отвори по запечатување со запечатување машина.Матирано Текстура : направи храна демне и повеќе стануваат најатрактивни.Широк апликации : се вклопуваат за задржување на бонбони, грицки, играчки, забава услуги и други мали предмети.Погоден за лица, трик или лекување на игра и за домашна употреба, итн. 1.Храна-одделение Материјал : не-токсични, лесен и здрав, не штети на вашето здравје и може да се заштити храна добро.2.Лесно да се Солза : Двете страни ја имаат лесно отворање дизајн, кој е полесно да се отвори по запечатување со запечатување машина.3.Матирано Текстура : направи храна демне и повеќе стануваат најатрактивни.4.Широк апликации : се вклопуваат за задржување на бонбони, грицки, играчки, забава услуги и други мали предмети.5.Погоден за лица, трик или лекување на игра и за домашна употреба, итн.

Главните карактеристики

Material:
Food-grade Composite Material
Size:
5.5 x 8.5cm, 7 x 10cm, 9 x 11cm, 11.5 x 15cm
Thickness:
Double Layer 10 Silks
Notice:
1.Due to the different monitor and light effect, the actual color may be a slightly different from the picture color. :
2.Please allow 1-3cm differs due to manual measurement. :
Include:
100pcs x Packaging Bags :
Избор на клиент