.

.

Цртан филм Симпатична Ручек Торба Бенто Патна Торба Пикник Tote Течење-доказ Изолирани Ладилник Изолирани Мултифункционален Ручек Tote Торба, Жени / Мажи / Тинејџери / ?

Цртан филм Симпатична Ручек Торба Бенто Патна Торба Пикник Tote Течење-доказ Изолирани Ладилник Изолирани Мултифункционален

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Храна одделение материјал : висок квалитет на алуминиумска фолија со вграден-во пена за да се задржи вашата храна свежа/топло/ладно изолирани за 3-5 часа и водоотпорен.Оксфорд ткаенина ткаенина прави ручек кутија потрајни, обновливи и лесно да се чисти.Преносни големина : овој ручек торба мерки во 8.5x8x5 инчи и е погодна за ручек кутии, бенто кутии, мали шишиња со вода и закуски.Тоа е многу практично и преносни.Можете исто така да се стави на вашиот мобилен телефон, паричник, копчиња, картички, полначи, мали салфетки и сите други мали предмети во оваа прва торбичка.Мултифункционален : Ова ручек торба може да се користи како шопинг торба, ладно складирање торба, пикник торба или дребулии торба.Тоа е стилски изглед и е погодна за жени, мажи и деца.Совршен за да се носат со вас : Ова ручек tote торба е лесен, свитлива и лесно да се носат.Тоа е многу лесно да се носат на било кое место, како што излети, патувања, плажи и партии.Стилски ручек торба за работа и за секојдневна употреба.Ова е одличен подарок за жените и мажите или вашите пријатели или вашето семејство.Имате вкусен оброк во вашето слободно време.Мала големина и голем капацитет дизајн.8.5" x 8.0" x 5".Има ручек кутии и пијалоци, сендвичи, салати, грицки, овошје итн.за сите вашиот ручек потреби.Таму е исто така голем џеб пред се за вашиот мобилен телефон, паричник, копчиња, картички, полнач, мала промена салфетка, итн.Практични.Може да се користи како ручек торба, топло перниче (да оди на плажа), пикник торба (да одат на пикник со пријателите), снек торба (да се земе деца надвор да се игра), на разно торба (да се организираат некои essentials) или мала камера торба.Лесно да се чисти.Еколошки материјал во внатрешноста, водоотпорен и мека, дури и ако постои храна spillage, само избришете го тоа нежно.Тоа е одличен производ кој им овозможува да јадат вкусна храна по работа.

Главните карактеристики

Избор на клиент