.

.

КООРДИНАТОР за Капење Време Цевки Бебе Бања Играчки за Деца Бања Играчки, Детска Бања Играчки со Забава

КООРДИНАТОР за Капење Време Цевки Бебе Бања Играчки за Деца Бања Играчки, Детска Бања Играчки со Забава

DEN 2208.00

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува капење цевка (тубуларна цевки вентили,вода инка, вода тркала, лебдејќи ниво на водата во топката), лесно поврзете ги преземат, освен.Лесен за користење : едноставно место на вшмукување чаша на мазната површина за на када или во бања, ова када играчка е безбедно за вашите деца.Тоа е така совршено како базен играчки или paddling базен играчки.Одличен подарок за мали деца да додадете повеќе забава за капење време.Децата можат да се соберат, да ги преземе освен и да се создаде различни комбинации, повеќе начини како да се игра бања игри.Капење цевка играчка, ABS пластика, круг мазна, не burrs, го прави деца капење време повеќе интересно.Опис : - Капење цевка играчка, ABS пластика, круг мазна, не burrs, го прави деца капење време повеќе интересно. - Вклучува капење цевка (тубуларна цевки & вентили,вода инка, вода тркала, лебдејќи ниво на водата во топката), лесно поврзување и се преземат, освен. - Децата можат да се соберат, да ги преземе освен и да се создаде различни комбинации, повеќе начини како да се игра бања игри. - Лесен за употреба : едноставно место на вшмукување чаша на мазната површина за на када или во бања, ова када играчка е безбедно за вашите деца. - Тоа е така совршено како базен играчки или paddling базен играчки.Одличен подарок за мали деца да додадете повеќе забава за капење време.Спецификација : - Материјал : ABS - Size : 21x21x10cm /8.27x8.27x3.94inch Package Вклучува : 1 Парче Бебе Капење Цевка : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

- Material:
ABS
- Size:
21x21x10cm /8.27x8.27x3.94inch
Package Includes:
1 Piece Baby Bathing Pipe :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Избор на клиент