.

.

Силиконски Пливање Ракавици Водни Пливање Обука Ракавици Водни Ракавици Перка Ракавици Нуркање Рака Опрема за Мажи Жени Фитнес Сурфање Спортски Розова L

Силиконски Пливање Ракавици Водни Пливање Обука Ракавици Водни Ракавици Перка Ракавици Нуркање Рака Опрема за

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Обука ракавици изврши и во пливање, водоотпорен обука, нуркање, нуркањето, итн., погодни за пливање и нуркање.Целосна дланка рака webbed патка пливање обука ракавици се изработени од силикон материјал, мека, висока еластичност и мазна.Целосна прст webs може да се заштити вашиот прст на кожата од брчки, особено кога пливање или обука за долго време.Погон на затворени прсти на обуката ракавица во водата се зголемува, и на страна на отпорот и зголемување на површината.Добра текстура на обука ракавици прави цврсти и издржливи, долго е во употреба и е лесно да се носат.Description Webbed ракавици за вода на отпор обука, висока отпорност на ракавици за горниот дел на телото вежби во базени за пливање, помагаат во состојба и да се зајакнат мускулите.На ракавици се удобно и да имаат добар крои ефекти без да бледнее.Уживајте во вода, фитнес, часови, пливање круга, сурфање и се качи во авионот, и се нурне подобро со овие webbed раце.Совршен подарок, совршен подарок идеи за специјални подароци, како што се Благодарноста, Божиќ, роденден, за Нова Година.Features Silicone пливање ракавици-Боја : Розова-Материјал : Силика гел-Size : LAdult должина : 22.5 cm/8.86 инчен, најширока точка : 18 cm/7.09 инчен, детето 17 cm/6.69 инчен, ширина 14 cm/5.51 инч.Пливач обука : за да ви помогне да се прилагоди на траекторијата, подобрување на обуката efficiency Package Including1 * Силикони Пливање Ракавици.

Главните карактеристики

Избор на клиент