.

.

Карбонски Влакна Задниот Браник Усна Diffuser одговара за Мерцедес-Бенц W204 Спорт C63 AMG Седан Купе 2008-2011 (Quad Плоштадот Пригушувач Близнак Надвор)

Карбонски Влакна Задниот Браник Усна Diffuser одговара за Мерцедес-Бенц W204 Спорт C63 AMG Седан Купе 2008-2011

DEN 11349.60

Пристапност
Во достапна форма

⍟ Дизајн концепт : задниот браник усна може да се направи возило да изгледа како повеќе ефикасноста на автомобил, тоа додава повеќе надолу сила и помага аеродинамичен, драматично подобрување на стајлинг и изглед. ⍟ Високо-квалитетни материјали : Направен од висок квалитет и лесен карбонски влакна материјал, подобрување на спортски изглед на вашето возило. ⍟ Fitment : одговара за Мерцедес-Бенц W204 C180 C200 C250 C300 C350 C63 AMG Sport Браник седан со 4 врати купе 2-врата 2008 2009 2010 2011.Мислам дека таквиот производ може да ја зголеми појавата на возилото, и никој не може да го одбие. ⍟ Пакет, вклучувајќи : 1 КОМПЈУТЕР задните дифузна усна спојлер, само-прислушување завртки. ⍟ Најдобра услуга : ве Молиме потврдете го вашиот модел при купување.Ако ви треба други авто делови, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта, при брзина од 24*7!.Ако ви требаат повеќе возило додатоци, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што на време!Спецификација : Име : Автомобил Задниот Браник усна Spoiler Condition : 100% сосема new Material : Јаглерод Fiber Color : Како shown Installation локација : под задните bumper Important : При купувањето, ве молиме проверете година на вашиот автомобил и модели на вашиот автомобил внимателно, Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Додатоци : 1 КОМПЈУТЕР автомобил амортизер заден lip Suitable автомобил модели : За Мерцедес Бенц W204 C180 C200 C250 C300 C350 C63 AMG Sport браник седан 2008-2011.

Главните карактеристики

Name:
Car Rear Bumper lip Spoiler
Condition:
100% brand new
Material:
Carbon Fiber
Color:
As shown
Installation location:
below the rear bumper
Important:
When buying, please check the year of your car and the models of your car carefully, If you have any question about our product, please feel free to contact us. :
Accessories:
1 PC car bumper rear lip :
Suitable car models:
For Mercedes Benz W204 C180 C200 C250 C300 C350 C63 Sport AMG bumper sedan 2008-2011 :
Избор на клиент