.

.

Јас сум Само Масти Еднорог Платно Drawstring Ранец Едноставен Стил Торба Tote Daypack За Салата Плажа Спорт

Јас сум Само Масти Еднорог Платно Drawstring Ранец Едноставен Стил Торба Tote Daypack За Салата Плажа Спорт

DEN 1999.20

Пристапност
Во достапна форма

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер крупни памук посебни јаже, и на аглите од торбата се обработуваат, која е посилна од обичните кеси и поудобно да ја користите кога се случува надвор.Голем отворање дизајн на drawstring ранец е погоден за повеќето луѓе,и отворање може да се повече слободно,која е едноставен и лесен за употреба.Нашите drawstring ранец има две идеални димензии : 15.7"×11.8" и 19.7"×13.8", погодни за луѓе со различни потреби.Тие се совршен придружник за шопинг патувања, фестивали, итн.Нашата едноставна ранец е стилски и издржлив.Ние нудиме различни убави и слатки шема дизајни за да изберете од.Тоа е мора да се има ставка за вашата фитнес вежби.Тоа исто така може да се користи за чување на мали предмети во затворен простор.Тоа е исто така одличен подарок за денот на Благодарноста и Божиќ подарок за пријателите и семејството.На drawstring ранец кој е совршен за секое место, многу погодна за : спортски, слободно време за шопинг, на училиште, на плажа одмор, итн.Рака мие.

Главните карактеристики

Избор на клиент