.

.

LYXIANG Перење Прав Кофа Железо Ориз Складирање Кутија за Складирање Кутија за Чување на Резервоар во Домаќинството Запечатени Складирање Кофа (20 * 16 * 11.7 см),В

LYXIANG Перење Прав Кофа Железо Ориз Складирање Кутија за Складирање Кутија за Чување на Резервоар во Домаќинството

DEN 1082.40

Пристапност
Во достапна форма

1. Издржливи.Направени од високо-квалитетен калај, може да се користат со доверба. 2. Извади капакот, 3 рачки : еден на врвот на капакот, а другите два на секоја страна од кутијата.На перење кутија доаѓа со пригоден појавување на лажица. 3. Вашиот тегли и лажици се лесни за чистење, само исплакнете ги со мека крпа, и потоа исушете ги темелно да се рефил нив. 4. Тоа не е лесно да се скрши, отпорни на истиснување, елегантен и таписерии во форма, и лесно да се носат.Тоа не само што може да се одржи оригиналниот вкус и арома, но, исто така играат добра влага-доказ ефект.Во мали сува средина, тоа се еколошки, свежи и убави.Тоа е добар помошник за вашиот дом складирање, особено погоден за кујна складирање. 5. Погоден за чување на перење прав, таблети, капсули, храна за миленичиња, итн.Тоа е добар помошник за вашиот дом складирање, особено погоден за кујна складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент