.

.

5Chaos Bushido Hachimaki за Карате, Cosplay, Кујна

5Chaos Bushido Hachimaki за Карате, Cosplay, Кујна

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 90% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Кунг Фу : Ние дизајн, овој модел се дека Кинеската панда носи нинџа headband со нејзиниот кул лице со цел да се донесе повеќе забава за деца.оваа глава се заврши може да се користи за многу настани, како што се боречки вештини, Таи Чи вршење, карате тренинг, ноќта на Вештерките cosplay, костим партија, готвење, народната емисии, парада, церемонија, итн.Реверзибилна : ние дизајнот на бела и црна дигитално печатење на двете страни на headband не е како другите со цел да се зголеми повеќе да се забавуваат и функционална да се игра.Значително, дигитално печатење е многу повеќе јасни и живописни од мастило за печатење.Деца, момчиња и мажи може да се обиде тоа, особено.Дише : 90% полиестер и 10% spandex – Ние ќе се фокусираме на висок квалитет од страна на премиум материјал за да бидете сигурни дека нашата sweatband се меки, еластичен и дише.Нејзините ткаенина може да фитил пот далеку брзо не сакале да се апсорбира од памук.Пријатно : околу 2" W x 38" L големина одговара на повеќето луѓе очекувањата.Ние исто така, обезбеди одржување прирачник со производот, земете го тоа лесно.Можете да ја даде на пријатели како изненадувачки дар на фестивалот, како што се Божик, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Децата Ден, birthday (Роденден), итн.Премиум : Како одговорен бренд, ние со нетрпение очекуваме да се состанок клиенти " желба за квалитет.Или сте среќни со вашиот купување или ќе добие целосна наплата.Ве молиме контактирајте со нас слободно ако имате некое прашање или да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент